2011 m. rugpjūčio 13 d., šeštadienis

Servas

Grįždamas po paskutinės darbo dienos, prieš trumpas atostogas, spėjau užsukti į tebedirbančią biblioteką.

Po keleto mandagių frazių apie orą, atostogas ir bukinistines naujienas abi senai pažįstamos bibliotekos darbuotojos paslaugiai puolė siūlyti .

Pasirodo, kad spaudinių dabar marios ir netgi dalį to didelio ženklų srauto jų bibliotekos gauna/įsigyja (per eilę neskaitymo metų reikėtų praleisti kokį pusdienį dieną jas pavartant). Lengvai išsigandęs tarstelėjau:

- Gal paimti Dostojevskį?! - atsakė, kad nensustebtų mano pasirinkimu, nes autoriaus knygų poreikis yra išaugęs, netgi pritrūkus, papildomai nešė senus egzempliorius į salę iš kažkokios saugyklos rūsyje.

Paėmiau tris.

Pirma tokia minkštais viršeliais, švieža ir nenuskaityta. Brett Easton Ellis. Amerikos psichopatas.

Apie kitas dvi nutylėsiu. Bet šitą, anksti iš įpročio kėlęs, ėmiau ir paskaičiau pradžią. Pradžioje jausmas- taip kaip ir rašo šis skaitytojas pirmoje pastraipoje. Skaitysime toliau.

P.S. Galvoju, paklausiu ką šiuo metu skaito kiti. Ten, kur aptarinėjami filmai, nelimpa šis klausimas. :)

P.P.S. Kodėl toks pavadinimas? Na tiesiog, tai padavimas, nebūtinai laukiant, kad kas jį atmuš. Bet vis tiek. :)2 komentarai:

 1. Labai trumpai atsakysiu, kadangi būnant šitame tinklapyje man groja kvaila muzika.
  Galėjai apie tai šnekėti ir bloge apie filmus, kadangi "Amerikos psichopatas" buvo ir gana žinomas filmas, kurį gal net daugelis matė.
  "Kažkada įspūdingai atrodė „Amerikos psichopatas“, Christiano Bale‘o taikliai vaidinamas susidvejinęs herojus: dieną – išlaižytas padorus valdininkėlis, o jau naktį… Bet per tuos septynis metus panašus motyvas jau tapo bendrinis." (Stepokas Strolia-Saulius Macaitis)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū už kamuoliuką. :)

  Iš pradžių nesupratau - kokia muzika? Bet ilgiau pabuvus ir man įsijungė kažkoks Fantos paliktas grotuvas. :)
  "Gabalas" pasitaikė labai girdėtas, todėl neerzino labai.

  AtsakytiPanaikinti